text do levého boxu

O mě

Jmenuji se Kamila Mučková. Malování na tělo se zabývám již od roku 2009. Umění a výtvarné tvorbě se věnuji od dětství. Vystudovala jsem střední uměleckou školu, dále vysokou školu
obor výtvarná výchova. Svou profesní činnost soustředním především na malování na obličej a tělo, malování na zeď v interiéru a kresbu portrétů a volnou malbu obrazů. Stále se snažím zdokonalovat a učím se novým technikám. Mohu tak zaručit vysokou kvalitu maleb, originalitu a profesionální přistup. 

MALBA NA ZEĎ V INTERIÉRU

Interiérová malba je originální dekorací všech prostor. Maluji cokoliv si budete přát. Ráda vám poradím s výběrem motivu. 

  • Možná osobní konzultace předem
  • Předložení grafického návrhu či skic
  • Konečná realizace

Nevíte si rady s výberem námětu? Ráda vám vypracuji kompletní návrh.

Cena je individuální dle náročnosti, velikosti
a spotřeby materiálu.
MALBA OBRAZŮ

Maluji obrazy na míru.
Pracuji s aquarelem, akrylem a olejem.
Cena se odvíjí od techniky a formátu.

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.